11 powodów dla których warto zagrać w paintball w Malawa Fun Park - start sezonu 2019

11 powodów dla których warto zagrać w paintball w Malawa Fun Park - start sezonu 2019

 

Siemanko! Wreszcie możemy to napisać... Witamy w Sezonie 2019! Zima miejmy nadzieję w końcu poszła precz, więc czas już całkowicie otworzyć przed Wami nasze bramy, abyście znowu mogli zagrać w najlepszy na Podkarpaciu paintball. Przedstawiamy Wam 11 powodów, dla których warto wybrać paintball właśnie u nas:

 1. Na terenie parku znajdziecie dwa niezależne poligony o łącznej powierzchni 6000 m2, każdy o innej tematyce, ukształtowaniu i przeszkodach.
 2. Zapewniamy aż trzy rodzaje sprzętu paintballowego dostosowanego do wieku uczestników (7-9 lat, 10-15 lat i +16 lat).

 3. Posiadamy ponad 300 sztuk mundurów we wszystkich rozmiarach.

 4. Wypożyczyć możecie u nas dodatkowe akcesoria ochronne: maski, rękawiczki i ochraniacze na korpus.

 5. Zapewniamy profesjonalną opiekę instruktorską.

 6. Oferujemy po kilka różnych scenariuszy na poligonie do wyboru.

 7. Poligony wynajmujemy na wyłączność, chyba że obie strony ustalą inaczej.

 8. Przy poligonach znajdują się trybuny, z których Wasi towarzysze śledzić mogą rozgrywkę.

 9. Posiadamy osobną strefę do organizacji imprez: 2 paleniska ogniskowe, 3 strefy do grillowania, drewniana zadaszona wiata pod imprezy okolicznościowe - a całość znajduje się na punkcie widokowym!

 10. Zapewniamy możliwość zakupu zimnych napojów i przekąsek.

 11. W swojej ofercie mamy nie tylko paintball, ale i dodatkowe atrakcje – tyrolka, strzelnica łucznicza, wiatrówkowa i painballowa dla dzieci oraz jedyny na Podkarpaciu tor do Axe Throwing.

 

Jednym słowem - paintball w Malawa Fun Park to połączenie profesjonalizmu, bezpieczeństwa, komfortu i maksymalnej dawki zabawy.

 

Na początku każdego sezonu stawiamy sobie nowe cele i planujemy nowe inwestycje, aby nasz park z roku na rok stawał się coraz lepszy i miał do zaoferowania jeszcze więcej.

Jednym z najczęściej zadawanych pytań w zeszłym sezonie były te o możliwość wzięcia prysznica po rozgrywce. Oczywiście wzięliśmy to pod uwagę i już zaczęliśmy działania w tym kierunku. Prawdopodobnie w połowie sezonu będzie już taka możliwość, a o postępie prac informować będziemy na bieżąco.

Sen z powiek spędzała Wam również wizja niepogody przy Waszych imprezach okolicznościowych w naszej altance. To już przeszłość, bo ściany altanki zostaną zabezpieczone, a wewnątrz zagości grill gazowy i ogrzewanie :). Pozwoli nam to również na wydłużenie sezonu imprez.

Nie tylko altana przejdzie w tym sezonie metamorfozę. Paintball również weźmiemy pod lupę, a dokładniej nasze poligony. W zeszłym roku zaczęliśmy już modernizację paintballowej areny, niebawem jednak zadbamy także o szczegóły, tak abyście mogli jeszcze lepiej wczuć się w klimat danego poligonu.

Skoro ulepszone poligony to i nowe scenariusze! To dla nas niesamowita przyjemność dostosowywać scenariusze gier dokładnie pod miejsce. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, który jest Waszym ulubionym, dlatego przygotujemy go dla Was w jeszcze jednej formie. Abyście mogli zapoznawać się ze scenariuszami w każdej chwili, umiejscowimy je również na specjalnych tabliczkach informacyjnych wraz ze wskazówkami i regulaminem gry.

W tym sezonie czeka Was jeszcze kilka nowości odnośnie samej oferty. Przede wszystkim co mięsięczne promocje. W każdym miesiącu obowiązuje inna promocja, o której informujemy w pierwszych dniach na naszym facebookowym profilu. Trwa to już od stycznia!

Zaplanowaliśmy również dużo wydarzeń, między innymi okazyjnych imprez, gier otwartych i turniejów, ale o tym na bieżąco :)Wasza opinia dla nas najważniejsza


Zawsze jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i wskazówki odnośnie zarówno paintballa, jak i samego miejsca. Dlatego też, jeśli macie jakieś ciekawe pomysły na atrakcje, których brakuje Wam na Podkarpaciu lub nietuzinkowe rozwiązania, chętnie posłuchamy. Wysyłajce do nas wiadomości na maila, facebooka lub po prostu dzwońcie.

Do usłyszenia i do zobaczenia!

Gracze