Dlaczego wybrać paintball w Malawa Fun Park?

Dlaczego wybrać paintball w Malawa Fun Park?


No właśnie, dlaczego? To pytanie coraz częściej pojawia się w Waszych zapytaniach telefonicznych oraz mailowych. I bardzo słusznie! Pod takie wydarzenia jak wieczór kawalerskich, urodziny dla dziecka czy imprezy integracyjne szukacie miejsca idealnego po to, by Wasza impreza była niezapomniana. Jako, że w rozmowach z Wami ciężko w kilku zdaniach opisać całe nasze centrum paintballowe i jego zalety, postanowiliśmy napisać zbiorczy artykuł na ten temat. 
 

Paintball w Malawa Fun Park


Poznajcie kilka naszych największych zalet oraz cech, które wyróżniają nas na tle innych centrów paintballowych i parków rozrywki.


 OBIEKT

- lokalizacja - nasz park położony jest na punkcie widokowym, zaledwie 11 km od centrum Rzeszowa. Samo miejsce posiada jedynie naturalne otoczenie (pola, lasy), dzięki czemu panuje tu niesamowita cisza i spokój.

- dojazd - dojechać do nas możecie komunikacją miejską w 20 minut bezpośrednio z centrum Rzeszowa - autobusem MKS nr 206, bądź taksówkami, które dzięki małej odległości od centrum wychodzą bardzo korzystnie cenowo. Na obiekcie znajduje się parking, a do poligonów prowadzi kamienista droga.

- atrakcje - wszystkie atrakcje z naszej oferty są własnościowe, dzięki czemu są do Waszej dyspozycji niemal zawsze.

 

 POLIGONY

- tematyka - poligony paintballowe, które znajdują się na naszym obiekcie wystylizowane zostały pod poszczególne tematyki. Heavy to opuszczona wioska gdzieś z górzystych    terenów Skandynawii, a Small Town to miasteczko rodem z Dzikiego Zachodu.

- przeszkody - wraki samochodów, ambony myśliwskie, szpule, drewniane  domki krzewiaste tunele to tylko niektóre z naszych oryginalnych i nietuzinkowych  przeszkód.  

- trybuny - dzięki pagórkowatemu ukształtowaniu terenu każdą rozgrywkę obserwować    można z zewnątrz - bez konieczności zakładania masek!

- wyłączność - każda grupa rezerwująca poligon otrzymuje go na wyłączność, bez dzielenia    się z innymi grupami jednocześnie.

- oświetlenie - poligon Small Town posiada oświetlenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie  organizować nocne granie.

 

 PAINTBALL

- opieka instruktorska - do każdej ekipy, grającej w paintball przydzielony zostaje przeszkolony instrukor, który zapoznaje z zasadami bezpieczeństwa i prowadzi rozgrywki.

- mundury - na stanie piosiadamy ponad 300 sztuk mundurów w rozmiarach od S do XXXL, dodatkowo w różnych kamuflażach.

- ochraniacze - dla każdego gracza przewidziane są specjalne ochraniacze na szyję, ochraniacze na korpus dla kobiet oraz w dodatkowej opcji paintballowe rękawiczki.

- sprzęt - posiadamy aż trzy rodzaje profesjonalnego sprzętu paintballowego dostosowanego do wieku uczestników, który przechodzi pełny przegląd i serwis przed każdym weekendem.

- butla HP - wydawane markery mają ciśnienie 3000 psi, nasi gracze mają możliwość doładowania powietrza w każdym momencie.

- autorskie scenariusze - poza najpopularniejszymi "Capture The Flag", "Freeze" i "Hunt The Rabbit" oferujemy rozgrywki na podstawie stworzonych przez nas scenariuszy, które dostosowane zostały pod nasze poligony.

- gadżety - m.in. granaty dymne, flagi i inne akcesoria, dzięki którym scenariusze gier są jeszcze ciekawsze.

- turnieje - dzięki wszelkim udogodnieniom, które nasz park posiada jesteśmy w stanie orgnizowac turnieje paintballowe nawet dla 100 osób.

- wieczory kawalerskie - dla wszystkich przyszłych Panów Młodych oferujemy specjalny strój króliczka, dedykowany scenariusz paintballowy, a dla jego ekipy wypożyczalnię zabawnych strojów 18+. Są to m.in. stroje "na barana" i dmuchane.

- potwierdzenia płatności - działamy tylko legalnie! Każdy klient otrzymuje od nas rachunek, paragon bądź fakturę VAT.

 

PAINTBALL DLA DZIECI

- wiek - organizujemy rozgrywki paintballowe dla dzieci już od 8 roku życia!   

- sprzęt - stawiamy na Valken Gotcha, nie Splatmaster! Nasz marker to    stosunkowa nowość na rynku i posiada loader mieszczący aż 120 kulek.

- dziecięce mundury - jesteśmy obecnie jedną z nielicznych firm w Polsce,    która posiada pełne umundurowania w rozmiarach dziecięcych - i są    to  dopasowane kombinezony, nie "sukienki" zrobione z kurtek dla    dorosłych,  \ ani obklejone taśmą (!) spodnie.

- dziecięce maski - model, który posiadamy to Valken MI-3 - naszym    zdaniem najlepsza komercyjna maska paintballowa w wersji dziecięcej. Posiada potrójny pasek zabezpieczający. Zapinane są one od góry oraz klasycznie od tyłu głowy. Dodatkowy pasek zapinany pod brodą. 

- zniżka dla najmłodszych - na system Valken Gotcha dla dzieciadków      w  wieku 8 - 10 lat obowiązuje cena specjalna.

 

ZAPLECZE

- grille / ogniska - na naszym obiekcie znajduje się kilka stanowisk do grillowania oraz duże palenisko   ogniskowe, wszystkie usytuowane oczywiście na punkcie widokowym.

- zadaszona wiata - w razie nagłego zepsucia pogody istnieje możliwość przeniesienia imprezy pod       zadaszoną drewnianą wiatę.

- catering - dzięki nawiązaniu stałej współpracy z jedną z najlepszych restauracji w Rzeszowie - Parole,   mamy możliwość zaserwowania pysznego cateringu, z doskonałych jakościowo produktów i w bardzo   korzystnej cenie.

- lodówka - naszym gościom udostępniamy lodówkę, w której przechować można prowiant na grilla i   napoje %% na czas trwania atrakcji.

- sklepik - na miejscu zawsze macie możliwość zakupu wody, zimnych napojów i małych przekąsek.

- plac rekreacyjny - część naszego parku stanowi wyrównany plac w całości pokryty trawą, na którym     można  m. in. rozłożyć można boisko do siatkówki, czy przeprowadzić wiele integacyjnych gier   drużynowych.

- toaleta - na obiekcie znajduje się toaleta typu ToiToi.