Grunt to zgrana klasa

Dobra integracja kluczem do sukcesu - wycieczki szkolne do Malawa Fun Park

Rok szkolny już się zaczął, a co za tym idzie wycieczki szkolne również. Czas więc pomyśleć o tym jak sprawić, by klasa była zintegrowana. Wspólnymi siłami zawsze osiągnąć coś łatwiej, dlatego tak ważna jest praca w grupach. Działanie w drużynie wymaga od nas poznania kompanów, stałej konwersacji, burzy mózgów i podejmowania wspólnych decyzji.

 

Paintball dla szkół czyli jak połączyć przyjemne z pożytecznym?

 

Jak zatem nauczyć się dobrej pracy w grupach i zintegrować klasę, ale tak aby nie było to nudne? Oczywiście przez rozgrywki Paintballowe ! Paintball dla szkół w Malawa Fun Park to aż trzy rodzaje sprzętu specjalnie przystosowanego pod różne grupy wiekowe - grać można u nas już od 7 roku życia!!. A jak doskonale wiadomo, nic nie zbliża bardziej niż gra w jednej drużynie. Paintball dla szkół jest najlepszym sposobem na zintegrowanie klas, ponieważ od każdego gracza wymaga pełnego zaangażowania, dobrej integracji z zespołem oraz podejmowania słusznych decyzji. Tutaj nie ma miejsca na spory między członkami drużyny - zawsze trzeba działać wspólnie, a każdy błąd może zaważyć na wygranej.

A w jaki sposób zintegrować ze sobą przeciwne drużyny ? Wspólnym posiłkiem po meczu! Dlatego każdy pakiet szkolny, który przygotowaliśmy dla szkół, zawiera ognisko i prowiant. Wspólne pieczenie kiełbasek na kijach, kilka zdań o sobie, swoich zainteresowaniach, czy zabawy na świeżym powietrzu to klucz do sukcesu.

Takie wycieczki szkolne mogą sprawić, że każda klasa będzie zintegrowana, gwarantujemy! :)

 

Klasa
Zgrana klasa
Przeciąganie liny
Drużyna dzieci
Uczniowie
Integracja