Jednodniowa wycieczka szkolna – gdzie jechać?

Jednodniowa wycieczka szkolna – gdzie jechać?


 

                Rok szkolny nadal trwa w najlepsze, a do wakacji pozostały już tylko 3 miesiące... Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że im na zewnątrz jest cieplej, tym ciężej skupić myśli na nauce. Z drugiej jednak strony, wizja dwumiesięcznego wypoczynku nie powinna zakłócać Waszego trybu pracy, bo od niego zależeć może końcoworoczna ocena lub wynik maturalnego egzaminu. Dlatego mamy dla Was rozwiązanie idealne! Szczyptę odskoczni od szkoły, która zdecydowanie nikomu nie zaszkodzi, a wręcz nawet pomoże. Proponujemy Wam jednodniową wycieczkę szkolną do parku rozrywki położonego zaledwie 5 km od granic Rzeszowa.
 

 

Miejsce, w którym nie istnieje słowo nuda


 

                Malawa Fun Park to centrum rozrywki ulokowane w zacisznym miejscu w miejscowości Malawa. Otoczone jedynie lasem z jednej strony i polami z drugiej. Dodatkowo sytuowanie na wzgórzu sprawia, że powietrze jest wolne od zanieczyszczeń. To tutaj znajdują się 2 zupełnie różne tematyczne poligony paintballowe, na których organizowany jest paintball dla uczniów już od 1 klasy podstawówki.
 

 SMALL TOWN
 to prosty wyrównany teren stylizowany na westernowskie miasteczko.
Przeszkody stanowią tutaj budowle głównie z drewna i słomy.

 

HEAVY
To większa arena przypominająca wioskę gdzieś z północnej Skandynawii,
która doświadczyła apokalipsy zombie. Znajdują się tutaj opuszczone wraki samochodów,
wieżyczki, okopy, tunele i barykady z opon.


 

 

Scenografia naszych poligonów sprawia, że wycieczki szkolne do Malawa Fun Park są zdecydowanie ciekawsze, niż wizyty na tradycyjnych polach paintballowych. 

2 całkiem nowe pakiety stworzone z myślą o szkołach


 

W tym roku szkolnym przygotowaliśmy zupełnie nowe, idealne na jednodniowe wycieczki szkolne pakiety:

PAKIET STANDARD to połączenie 2,5 godzinnej zabawy na poligonie paintballowym pod czujnym okiem instrukotrów z ogniskiem w doskonałej lokalizacji. Palenisko znajduje się na dużym placu głównym, gdzie przeprowadzić można dodatkowe integracyjne gry i zabawy, m. in. przeciąnie liny.

Pakiet zawiera: maskę, marker, butlę HP, mundur, 200 kul, rezerwację poligonu na 2 h 40 min, nadzór instruktora, organizację ogniska na punkcie widokowym (prowiant w zakresie własnym)

Czas trwania: 4- 5 godzin

55 PLN / os.


 


PAKIET PREMIUM przeznaczony jest dla klas lubiących jeszcze więcej emocji. Spotkanie rozpoczyna się od emocjonującej gry w paintball. Po skończonej rozgrywce i chwile przerwy następuje kolejny zastrzyk adrenaliny w postaci zjazdów na tyrolce. Całość zwieńczona jest oczywiście integracyjnym pieczeniem przyniesionych ze sobą kiełbasek na kijach. A jeśli wystarczy sił, zorganizować można dodatkowe wspólne zabawy na placu.

Pakiet zawiera: maskę, marker, butlę HP, mundur, 200 kul, dwustronny zjazd na tyrolce, rezerwację poligonu na 2 h 40 min, nadzór instruktora, organizację ogniska na punkcie widokowym (prowiant w zakresie własnym)

Czas trwania: 5 - 6 godzin


 

65 PLN / os.


 

Ekstremalne atrakcje lekiem na stres i rutynę

 

Codzienne wstawanie rano, zajęcia w sali lekcyjnej, powroty do domu, obiad, krótki odpoczynek, nauka na dzień kolejny i sen. Tak zapewne wygląda każdy dzień typowego ucznia. Nic zatem dziwnego, że tak łatwo popadają oni w rutynę i wyglądają jak bez chęci do życia. To jednak nadal ludzie bardzo młodzi, którzy z natury powinni tryskać energią i być zmotywowanymi do działania.

Dlatego tak ważna jest organizacja jednodniowych wycieczek szkolnych. Pomogą one nie tylko zintegrować ze sobą uczniów, ale też, dzięki grze w paintball, pozwolą na uwolnienie wszelkich złych emocji i odreagowanie stresujących sytuacji.

 

 

Wycieczka szkolna