Paintball dla szkół - wycieczki szkolne do Malawa Fun Park

       

Profesjonalny paintball dla szkół - wycieczki szkolne do Malawa Fun Park

 

          Drugi semestr w podkarpackich szkołach trwa w najlepsze. Poza masą nauki, sprawdzianami i zadaniami domowymi z pewnością przewidziane będą również te milsze rzeczy - wycieczki szkolne czy krótkie wyjścia klasowe. A jeśli znudziły Wam się już dotychczasowe wizyty w kinach czy teatrze, mamy dla Was alternatywę doskonałą! Coraz chętniej wybieraną atrakcją dla klas jest paintball. Nic w tym dziwnego! To gra niezwykle integracyjna, opierająca się na pracy w grupach, a jednocześnie dostarczająca maksymalnej dawki zabawy. Aby jednak paintball dla szkół był atrakcją nie tylko ciekawą, ale również w pełni bezpieczną, należy wybrać odpowiednie pole paintballowe.


 

Miejsce, w którym nie istnieje słowo nuda – czyli jak sprawić by wyjście klasowe było ciekawe?

  

       W Malawa Fun Park cenimy sobie przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort graczy. Przed rozgrywką każdy uczeń otrzymuje od nas pełne umundurowanie wraz z dodatkowymi ochraniaczami oraz dokładne instrukcje odnośnie używania sprzętu i zachowań na poligonie. Rozgrywki natomiast, prowadzone są od początku do końca przez przeszkolonych instruktorów.

Wyjście klasowe do Malawa Fun Park to nie tylko komfortowa i bezpieczna gra, ale również świetna lokalizacja. Nasze centrum paintballowe położone jest na zacisznym pagórku w miejscowości Malawa, 5 km od granic Rzeszowa, z bezpośrednim dojazdem autobusem MKS z samego centrum miasta. To tutaj znajdują się 2 zupełnie różne tematyczne poligony paintballowe, na których organizujemy paintball dla szkół już od 1 klasy podstawówki.
 

   SMALL TOWN


To nasz mniejszy poligon o prostym i wyrównanym terenie, stylizowany na westernowskie miasteczko. Posiada zewnętrzną trybunę, z której obserwować można cały przebieg rozgrywki.

Przeszkody stanowią tutaj drewniane domki i konstrukcje z drewna i słomy.

Powierzchnia: 2000 m

Grupa wiekowa: 8 - 18+
 

 

HEAVY

To większa i bardziej zaawansowana arena przypominająca dawno opuszczoną wioskę gdzieś z północnej Skandynawii. Mieści się w dolince, a teren jest bardzo zróżnicowany 

Znajdują się tutaj opuszczone wraki samochodów,
wieżyczki, okopy, tunele i barykady z opon.

Powierzchnia: 4000 m

Grupa wiekowa: 11 - 18+
 

         Scenografia obydwu poligonów sprawia, że wycieczki szkolne do naszego centrum paintballowego są zdecydowanie ciekawsze, niż wizyty na tradycyjnych polach paintballowych. Dzięki temu wyjście klasowe na długo pozostanie w pamięciu uczniów.

 

Paintball dla szkół w specjalnej cenie!
 

        Wycieczki szkolne do Malawa Fun Park mogą liczyć na świetną zabawę i to w niższej cenie. Nasze pakiety szkolne zawierają atrakcje oraz organizację ogniska. Od tego roku przygotowaliśmy również coś, co najmłodsze klasy wręcz kochają. A mianowicie - świeżo robiona wata cukrowa w wielu smakach oraz popcorn.
 

PAKIET STANDARD

To połączenie 2,5 godzinnej zabawy na poligonie paintballowym pod czujnym okiem instruktorów z ogniskiem w doskonałej lokalizacji. Palenisko znajduje się na dużym placu głównym, gdzie przeprowadzić można dodatkowe integracyjne gry i zabawy, m. in. przeciąganie liny.

Pakiet zawiera: maskę, marker, butlę HP, mundur, 200 kul, rezerwację poligonu na 2 h 40 min, nadzór instruktora, organizację ogniska na punkcie widokowym (prowiant w zakresie własnym)

Czas trwania: 4- 5 godzin

59 PLN / os.PAKIET PREMIUM

To nieco dłuższa wycieczka szkolna. Przeznaczony jest dla klas lubiących jeszcze więcej emocji. Spotkanie rozpoczyna się od emocjonującej gry w paintball. Po skończonej rozgrywce i chwili przerwy następuje kolejny zastrzyk adrenaliny w postaci zjazdów na tyrolce. Całość zwieńczona jest oczywiście integracyjnym pieczeniem przyniesionych ze sobą kiełbasek na kijach. A jeśli wystarczy sił, zorganizować można dodatkowe wspólne zabawy na placu.

Pakiet zawiera: maskę, marker, butlę HP, mundur, 200 kul, dwustronny zjazd na tyrolce, rezerwację poligonu na 2 h 40 min, nadzór instruktora, organizację ogniska na punkcie widokowym (prowiant w zakresie własnym)

Czas trwania: 5 - 6 godzin

 

69 PLN / os.


 

Paintball dla szkół