Paintball w zimie

Postaw na aktywność, czyli zagraj w paintball w zimie!

 

Siemanko w 2019 roku! Po naładowaniu akumulatorów, świątecznym obżarstwie i sylwestrowym szaleństwie witamy się z Wami ze zdwojoną siłą! A teraz nadszedł czas by wprowadzić w życie noworoczne postanowienia i wziąć się za siebie. Czy Wy też postanowiliście sobie zmienić tryb życia na zdrowszy? No to witajcie w klubie :) Prowadzenie zdrowego trybu życia jest dla nas bardzo ważne, bo tak naprawdę to co jemy i w jakiej jesteśmy kondycji fizycznej wpływa nie tylko na samopoczucie, ale i pomaga zwiększyć produktywność. Gdy czujemy się dobrze i wyglądamy dobrze, rośnie nasza pewność siebie, a to jeden z kluczy do sukcesu.

Zdrowy tryb życia to nie tylko fit posiłki i siłownia, ale również aktywnie spędzony czas wolny. I wcale nie musisz umieć śmigać na desce czy nartach, by ten nawyk wprowadzić w życie, gdyż doskonałą alternatywą sportów zimowych jest paintball. Graliście kiedyś w paintball w zimie?

 

Paintball w zimie – co musisz wiedzieć?

 

Jeżeli paintball z reguły nazywany jest sportem ekstremalnym, to gra w paintball w zimie zdecydowanie jeszcze bardziej zasługuje na to miano. Poligony w całości zasypane są śniegiem, więc i widoczność wroga jest znacznie większa, nie ma zatem tutaj mowy o nieprzemyślanych ruchach. Podczas rozgrywki trzeba wykazać się przede wszystkim szybkością, zwinnością, przebiegłością i spostrzegawczością, a to doskonały trening nie tylko dla ciała, ale i umysłu. Jednocześnie to świetna zabawa i miło spędzony czas w gronie znajomych, czy rodziny. Paintball dostarcza również niemałego zastrzyku adrenaliny, co pobudza do działania i pomaga uwolnić się od zimowej zamuły.

Chcąc zagrać w paintball w zimie trzeba się oczywiście odpowiednio do tego przygotować. Najważniejsze są:

* dobre buty - obuwie powinno być stabilne, sięgać za kostkę i posiadać podeszwę z bieżnikiem - zapobiegnie to wszelkim poślizgnięciom i skręconym kostkom.

* oddychające i ciepłe ubranie - pod mundur najlepiej założyć bieliznę termiczną i dresy, co da nam nie tylko ochronę przed zimnem, ale i zmniejszy odczuwalność trafień!

* niezawodne trio – czapka, szalik, rękawiczki. Bez tego ani rusz – maska paintballowa nie chroni całej głowy ani szyi, natomiast trzymając marker paintballowy również dłonie narażane są na działanie niskiej temperatury.

O resztę obawiać się nie musicie, bo podczas rozgrywki paintballowej zimno nie jest odczuwalne, skutecznie rozgrzewają Was tu ruch i adrenalina!

 

Precz z zimnem!

 

Oczywiście doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że podczas wizyty w Malawa Fun Park nie spędzicie całego czasu na poligonie grając, a pomiędzy rozgrywkami potrzebujecie czasu na odpoczynek. Wasz komfort jest dla nas niezwykle ważny, więc podczas każdej rozgrywki rozpalać będziemy przy poligonach ognisko, przy którym dodatkowo się ogrzejecie. Ognisko będzie paliło się również po zakończeniu Waszej gry, co możecie wykorzystać pod wspólny posiłek. Gwarantujemy – nic nie smakuje tak jak kiełbaska upieczona na kiju w środku zimy, w towarzystwie przyjaciół i rozgrzewającego napoju (wysokoprocentowego lub nie ;) ). Paintball w zimie to zatem nie tylko aktywny wypoczynek i doskonały spalacz kalorii, ale również idealna forma spędzenia czasu ze znajomymi, jak za dawnych lat.

 

Nie czekaj! Zadzwoń do nas, umów się na termin i zagraj w paintball w zimie, póki ta trwa w najlepsze. Emocje niezapomniane, gwarantujemy!

 

 

Paintball w zimie