Postaw na plener - park rozrywki pod Rzeszowem

Postaw na plener! - park rozrywki pod Rzeszowem


           Gdyby ktoś nam rok temu powiedział, że świat zostanie opanowany przez epidemię, a my będziemy przez kilka tygodni zamknięci w czterech ścianach zapewne uznali byśmy to za dobry żart. Niestety stało się, na niektóre rzeczy nie mamy wpływu, ale jako że obostrzenia zostały już poluzowane, możemy powoli wracać do codzienności. Z niesamowitego odzewu naszych klientów wnioskujemy, że bardzo brakowało wszystkim rozrywki. I nic w tym nadzwyczajnego! My też nie mogliśmy doczekać się powrotu - nasz park rozrywki znowu jest otwarty! 

Dlaczego warto postawić na rozrywkę w plenerze właśnie u nas?

- brak ścisku, pełna swoboda,
- świeże powietrze,

brak zamkniętych przestrzeni,
- dezynfekcja sprzętu,
- sanitariaty,
- rozległy teren,
- rezerwacja stanowisk i atrakcji na wyłączność.
- możliwość wjeścia z własnym prowiantem.
Plener w najlepszym wydaniu - doskonałe miejsce pod ognisko, grill i imprezy okolicznościowe


          Park rozrywki Malawa Fun Park to ponad 3 ha malowniczego terenu usytuowanego na punkcie widokowym wzgórza Magdalenka. Miejsce jest niezwykle ustronne - dookoła brak sąsiadów, jedynie las, pola i mnóstwo zieleni, a jednocześnie z doskonałą lokalizacją, zaledwie 5 km od granic Rzeszowa. Jedna część naszego parku rozrywki to strefa poświęcona plenerowym imprezom. Znajduje się tu duża drewniana wiata z małym ogródkiem pod organizację przyjęć okolicznościowych, takich jak kameralne wesela, poprawiny, chrzciny, komunie czy jubileusze. Catering na nasze przyjęcia natomiast, dostarczany jest przez restaurację Bellanuna (nr 1 na portalu Tripadvisor wśród rzeszowskich restauracji!), która w specjalnie stworzonym tylko dla nas menu oferuje najwyższej jakości dania grillowe, obiady oraz zimne płyty.

Jako że żaden wypad w plener nie może się obyć bez grillowania czy nocnych ognisk, w tej części naszego parku rozrywki znajdują się również w pełni wyposażone stanowiska z grillami oraz duże palenisko ogniskowe. Do dyspozycji naszych gości jest również parking, oświetlenie terenu oraz toaleta.


 

Najlepsze atrakcje na świeżym powietrzu
 


          Park rozrywki Malawa Fun Park to najlepsze plenerowe atrakcje w okolicach Rzeszowa. Nasza oferta to przede wszystkim profesjonalny paintball, grywalny na 2 tematycznych poligonach - Small Town i Heavy. Trzy rodzaje sprzętu, dwa rodzaje masek, ochraniacze, mundury w pełnej rozmiarówce oraz opieka instruktorska pozwalają na grę już od 8 roku życia. Paintball to doskonały wybór jako główna atrakcja przeróżnych okazji. Idealnie sprawdza się na wieczory kawalerskie, urodziny czy imprezy integracyjne. Opiera się na pracy w grupach i dostarcza maksymalnej dawki adrenaliny. Nasz plener to nie tylko paintball, ale również inne ekscytujące atrakcje. Posiadamy strzelnicę z 4 rodzajami broni - marker paintballowy, łuk, wiatrówka oraz toporki, czyli jedyne na Podkarpaciu Axe Throwing.  Kolejną atrakcją jaką oferujemy jest dwuczęściowa tyrolka, dostępna już od 4 roku życia. Nasze zjazdy tyrolskie mają łączną długość 260 m.

Wybierając plener w Malawa Fun Park, jako miejsce pod organizację imprezy z udziałem dzieci skorzystać można z naszych typowo piknikowych atrakcji - zjeżdżalni dmuchanej i trampoliny oraz zasmakować świeżej waty cukrowej i pysznego popcornu.
 

Malawa Fun Park to park rozrywki w całości na świeżym powietrzu, z doskonałymi widokami i niecodziennymi atrakcjami. W tym roku postaw na plener!