Spotkania integracyjne dla uczniów - wycieczki szkolne do Malawa Fun Park

 

Spotkania integracyjne dla uczniów - wycieczki szkolne do Malawa Fun Park


Właśnie minął pierwszy tydzień nowego roku szkolnego. Dla niektórych z Was kolejny, a dla innych pierwszy, w nowej szkole. A jak nowa szkoła to wiadomo, nowe twarze. I właśnie z myślą o nich przeprowadzane są spotkania integracyjne. Nic dziwnego! Najlepsze klasy to zgrane klasy :)

Skuteczne spotkania integracyjne dla uczniów powinny być ciekawe, opierać się na pracy w grupach i przede wszystkim, odbywać poza terenem szkoły!  Dlaczego? Ano dlatego, żeby uczniowie nie czuli się na nich jak na zwykłej lekcji - tylko luźna atmosfera sprzyja zacieśnianiu relacji.

 

Najlepsze atrakcje na spotkania integracyjne


Spotkania integracyjne w Malawa Fun Park to niecodzienne atrakcje zwieńczone wspólnym ogniskiem. Naszą sztandarową atrakcją idealnie nadającą się na integrację jest paintball. Ta gra wymaga od uczestników pracy w grupach, doskonałej komunikacji i wzajemnej pomocy. Paintball w Malawa Fun Park to w opinii naszych gości jeden z najlepszych na całym Podkarpaciu. Dla graczy posiadamy dwa tematyczne poligony, mundury we wszystkich rozmiarach, ochraniacze i aż trzy rodzaje sprzętu - wszystko dostosowane do wieku uczestników.  Dzięki temu możemy organizować rozgrywki paintballowe dla uczniów już od 2 klasy podstawówki!  

Niezwykle cenimy sobie również bezpieczeństwo, dlatego też każda grupa otrzymuje krótkie przeszkolenie, a wszystkie mecze odbywają się pod okiem profesjonalnych instruktorów. Poza paintballem posiadamy również wiele innych atrakcji jak m. in. tyrolka, stanowiska strzelnicze i gogle VR.

 

Pakiety dla wycieczek szkolnych


PAKIET STANDARD 

To doskonała zabawa na poligonie paintballowym zwieńczona integracyjnym ogniskiem. Po rozgrywce paintballowej przeprowadzić można również różne gry polegające na pracy zespołowej jak np. przeciąganie liny. Idealnie posłuży do tego nasz duży plac w całości pokryty zieloną trawką :)


Pakiet zawiera: 

- kompletny ubiór i sprzęt do gry w paintball,

- magazynek 200 kulek dla każdego gracza

- rezerwację poligonu na 2 h 40 min,

- opiekę instruktorską

- organizację ogniska na punkcie widokowym (prowiant w zakresie własnym)

Czas trwania: 3 - 4 godziny

 

      55 PLN / os.

 

PAKIET PREMIUM  

To spotkanie integracyjne dla uczniów lubiących nieco większą dawkę adrenaliny :) - aktywnie spędzony czas na grze w paintball i zjazdach tyrolskich oraz wyciszenie i odpoczynek przy ognisku.

Pakiet zawiera:

- kompletny ubiór i sprzęt do gry w paintball,

- magazynek 200 kulek dla każdego gracza

- rezerwację poligonu na 2 h 40 min,

- opiekę instruktorską,

- dwustronny zjazd na tyrolce,

- organizację ogniska na punkcie widokowym (prowiant w zakresie własnym)

Czas trwania: 4 - 5 godzin

65 PLN / os.

 

Zaplecze idealne - nasza strefa chillu


Strefa chillu w naszym parku rozrywki usytuowana jest na punkcie widokowym, z dala od zabudowań, dzięki czemu panuje tu cisza i spokój. Posiadamy wiele udogodnień, które sprawiają, że w plenerze można czuć się nie tylko beztrosko, ale również komfortowo!

Na naszym obiekcie znajdziecie: 

- doskonałe widoki na pobliskie okolice,
- kilka stanowisk grillowych i jedno duże miejsce pod ognisko, z ławkami i stolikami i wszystkimi akcesoriami do palenia,
- dużą zadaszoną wiatę do przeprowadzania różnych zajęć, z możliwością przeprowadzania prezentacji na projektorze,
- duży plac pokryty trawą, gdzie przeprowadzać można jeszcze więcej integracyjnych gier,
- toaletę,
- oświetlenie w razie popołudniowych spotkań
- dojazd miejskim autobusem,
- parking dla autokaru, i wiele, wiele innych!


Spotkania integracyjne dla uczniów w Malawa Fun Park to przyjemne z pożytecznym! Zapraszamy!