Wycieczki szkolne do Malawa Fun Park

Wycieczki szkolne do Malawa Fun Park - postaw na oryginalność!


 

Na początek szybkie pytanie - jak do tej pory wyglądały Wasze jednodniowe wycieczki szkolne? Pewnie było to kino, kręgle, zwiedzanie zamku... Skąd wiemy? Każdy z nas miał podobnie! Dlatego też w Malawa Fun Park stawiamy na innowacyjne spotkanie integracyjne. 

Zanim jednak przedstawimy Wam szczegóły, kilka słów o samym miejscu. Malawa Fun Park to park rozryki położony na punkcie widokowym w miejscowości Malawa, zaledwie 5 km od granic Rzeszowa. Z centrum Rzeszowa dojedziecie do nas linią 206 autobusu MKS. Park leży z dala od sąsiadów, w otoczeniu jedynie pól i drzew, co daje niesamowity spokój i ciszę, a to doskonale wpływa na odpoczynek i skupienie myśli. Nauczyciele pomyślą - "Świetnie"!! Uczniowie zaś pomyślą - "Wieje nudą"! Ale nic z tych rzeczy! Dajemy Wam słowo - owy odpoczynek docenicie, gdy już zakończycie udział w atrakcjach, które z myślą o Was przygotowaliśmy! ;)


 

Spotkanie integracyjne w formie paintballa - 100% skuteczności!


Malawa Fun Park to również największe centrum paintballowe na Podkarpaciu, zatem naszą sztandarową atrakcją jest oczywiście paintball. Paintball to gra drużynowa, gdzie żeby zostać zwycięzcą, należy wykazać się perfekcyjną pracą zespołową. Aby to osiągnąć niezbędne będą:

* doskonała komunikacja w grupie,

* wzajemna pomoc,

* umiejętność wspólnego podejmowania decyzji...

...a czy przypadkiem nie to jest podstawą udanej integracji? :) Przy okazji to również doskonała zabawa i spora dawka adrenaliny. To właśnie z tych punktów powinny składać się idealne wycieczki szkolne.

Jako, że paintball to sport ekstremalny, dokładamy wszelkich starań by był w 100% grą bezpieczną. Stąd też znajdziecie u nas aż trzy rodzaje sprzętu dostosowanego do wieku uczestników - pozwala to na organizację gry nie tylko dla liceum, technikum czy zawodówki, ale również dla podstawówki, i to już od 1 klasy! Posiadamy również 2 niezależne poligony do wyboru - Small Town, dla mniejszych grup i młodszych graczy, gdzie teren jest wyrównany, a przeszkody niemal w całości stworzone z drewna, siana i opon oraz większy i nieco trudniejszy Heavy, dla dużych i nieco starszych grup, który zachwyca każdego przeszkodami w formie m. in. wieżyczek i wraków samochodów. Każdy uczestnik otrzymuje od nas również pełne kamuflujące umundurowanie ochronne oraz maskę zakrywającą całą twarz, a dziewczyny dodatkowo ochraniacze na korpus. Wszystkie rozgrywki odbywają się pod czujnym okiem instruktorów, którzy zapoznają graczy z zasadami bezpieczeństwa, zasadami korzystania z broni oraz każdy mecz uważnie obserwują.

Drugą atrakcją niezwykle uwielbianą przez szkoły jest tyrolka. To emocjonujący zjazd na linie w specjalnej uprzęży, nad wąwozem, pomiędzy koronami drzew. Oczywiście w bezpiecznym wydaniu - uprząż alpinistyczna, kask ochronny i nadzór instruktorska :)

Każde spotkanie integracyjne powinno być również zwieńczone wspólnym posiłkiem. A jak powinien wyglądać integracyjny posiłek? Naszym zdaniem to oczywiście wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku, a w Malawa Fun Park to dodatkowo w wyjątkowej scenerii, gdyż palenisko znajduje się tutaj na punkcie widokowym :)

 

Nowe pakiety na wycieczki szkolne


W tym roku szkolnym powstały specjalnie dla Was nowe pakiety na wycieczki szkolne:

PAKIET STANDARD to doskonała zabawa na poligonie paintballowym zwieńczona integracyjnym ogniskiem. Po rozgrywce paintballowej przeprowadzić można również różne gry polegające na pracy zespołowej jak np. przeciąganie liny. Idealnie posłuży do tego nasz duży plac w całości pokryty zieloną trawką :)

Pakiet zawiera: maskę, marker, butlę HP, mundur, 200 kul, rezerwację poligonu na 2 h 40 min, nadzór instruktora, organizację ogniska na punkcie widokowym (prowiant w zakresie własnym)

Czas trwania: 4 - 5 godzin

 55 PLN / os.

 

PAKIET PREMIUM to spotkanie integracyjne dla uczniów lubiących nieco większą dawkę adrenaliny :) To aktywnie spędzony czas na grze w paintball i zjazdach tyrolskich oraz wyciszenie i odpoczynek przy ognisku.

Pakiet zawiera: maskę, marker, butlę HP, mundur, 200 kul, dwustronny zjazd na tyrolce, rezerwację poligonu na 2 h 40 min, nadzór instruktora, organizację ogniska na punkcie widokowym (prowiant w zakresie własnym)

Czas trwania: 4 - 5 godzin

 

65 PLN / os.

Chcesz by Twoje wycieczki szkolne były udane? Wpadaj z klasą do Fun Parku!!