Altana

 

Altana

Dość już masz oklepanych lokali czy barów na organizację imprezy?

 
Szukasz niestandardowego miejsca do urządzenia plenerowego przyjęcia z jakiejś wyjątkowej dla Ciebie okazji? Impreza firmowa, urodziny, chrzciny, komunie, wesela czy poprawiny - to wszystko urządzisz w nowo wybudowanej altanie w Malawa FunPraku.

Położona jest na pięknym punkcie widokowym, tuż przy lesie, z dala od hałasu i miejsc zamieszkania. Zapewniamy ciszę, spokój, piękną panoramę oraz możliwość zorganizowania przyjęcia według własnych potrzeb.

 

Jedno miejsce, tysiące możliwości

 
Jako profesjonalna firma staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i pomagamy zorganizować wszystko to, co jest niezbędne by ich przyjęcie było wyjątkowe. Marzy Ci się skromny, romatyczny ślub i wesele? Żaden problem, tuż obok jest piękny, mały kościółek. A może chcesz urządzić szkolenie, bądź imprezę integracyjną dla pracowników? Doskonały wybór - posiadamy projektor i ekran. Nic nie narzucamy, udostępniamy jedynie altanę, a to Ty decydujesz o jej zastosowaniu, wystroju czy oprawie muzycznej.

 

Przepychu nie chcemy, liczy się klimat i komfort

 
Nasza altana ma powierzchnię 160 m2 i wykończona została w drewnie, co nadaje przytulny klimat temu miejscu, który dodatkowo potęguje żółte, stonowane oświetlenie. Stoły i ławki zapewniają miejsca do biesiadowania dla 80 osób. Znajduje się tu również osobne pomieszczenie cateringowe z lodówką, gdzie przechować można żywność.

Do dyspozycji będzie również grillowisko wraz z niezbędnymi do rozpalenia akcesoriami. Przy altanie znajduje się parking oraz toaleta typu Toi Toi.

Coś co wyróżnia naszą altanę na tle innych tego typu miejsc, to możliwość przyniesienia własnego, wybranego przez siebie cateringu. Ale tutaj również możemy służyć pomocą - w razie potrzeby, wpółpracujemy z dwiema restauracjami serwującymi smaczną kuchnię polską oraz m.in. meksykańską.

Masz pytania? Napisz do nas.
Oddzwonimy!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość