Imprezy okolicznościowe

Altana

Dość już masz oklepanych lokali czy barów na organizację imprezy?

 
Szukasz niestandardowego miejsca do urządzenia plenerowego przyjęcia z jakiejś wyjątkowej dla Ciebie okazji? Impreza firmowa, urodziny, chrzciny, komunie, wesela czy poprawiny? To wszystko urządzisz w nowo wybudowanej altanie w Malawa Fun Parku.

Nasza altana położona jest na pięknym punkcie widokowym, tuż przy lesie, z dala od hałasu i miejsc zamieszkania. Zapewniamy ciszę, spokój, piękną panoramę oraz możliwość zorganizowania przyjęcia według własnych potrzeb. Miejsce leży zaledwie 5 km od granic Rzeszowa, więc transport tutaj nigdy nie będzie problemem.

 

Jedno miejsce, tysiące możliwości

 
Jako profesjonalna firma staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i pomagamy zorganizować wszystko to, co jest niezbędne by ich przyjęcie było wyjątkowe. Marzy Ci się skromny, romatyczny ślub i wesele? Żaden problem, tuż obok jest piękny, mały kościółek. A może chcesz urządzić szkolenie, bądź imprezę integracyjną dla pracowników? Doskonały wybór - posiadamy projektor i ekran. Nic nie narzucamy, udostępniamy jedynie altanę, a to Ty decydujesz o jej zastosowaniu, wystroju czy oprawie muzycznej.

 

Organizacja imprez okolicznościowych - to coś co najlepiej nam wychodzi!

 
Nasza altana ma powierzchnię 160 m2 i w całośco wykończona została w drewnie, co nadaje przytulny klimat temu miejscu, który dodatkowo potęguje żółte, stonowane oświetlenie. Stoły i ławki zapewniają miejsca do biesiadowania dla 80 osób. Znajduje się tu również osobne pomieszczenie cateringowe z lodówką, gdzie przechować można żywność.

Wynajmując naszą wiatę do dyspozycji na wyłączność jest również cały przyległy do niej plac, gdzie zorganizować można przeróżne gry, zabawy z animatorem, warsztaty, oprowadzanie na koniu, czy nawet loty balonem. Znajdują się tu również stanowiska grillowe oraz duże palenisko ogniskowe - każde z ławkami i stolikami oraz wszystkimi niezbędnymi akcesoriami (rozpałki, opał, ruszty bądź kije do pieczenia).

Coś co wyróżnia naszą altanę na tle innych tego typu miejsc, to możliwość przyniesienia własnego, wybranego przez siebie cateringu. Ale tutaj również możemy służyć pomocą - w razie potrzeby, wpółpracujemy z dwiema restauracjami serwującymi smaczną kuchnię polską oraz m.in. meksykańską.

Altana w drewnie
Altana z oświetleniem
Altana
Altana
Altana wieczorem
Wnętrze altany