Imprezy okolicznościowe - altana i catering

Altana

Dość już masz oklepanych lokali czy barów na organizację imprezy?

 
             Szukasz niestandardowego miejsca do urządzenia plenerowego przyjęcia z jakiejś wyjątkowej dla Ciebie okazji? Impreza firmowa, urodziny, chrzciny, komunie, wesela czy poprawiny? Każdą z tych imprez urządzisz w naszej drewnianej altanie, wybudowanej na terenie Malawa Fun Park.

Altana położona jest na pięknym punkcie widokowym, tuż przy lesie, z dala od hałasu i miejsc zamieszkania. Zapewniamy ciszę, spokój, piękną panoramę oraz możliwość zorganizowania przyjęcia według własnych potrzeb. Miejsce leży zaledwie 5 km od granic Rzeszowa, więc transport tutaj nigdy nie będzie problemem.

 

Organizacja imprez okolicznościowych - to coś co najlepiej nam wychodzi!

 
                Nasza altana ma powierzchnię 160 m2 i w całościowo wykończona została w drewnie, co nadaje przytulny klimat temu miejscu, który dodatkowo potęguje żółte, stonowane oświetlenie. Drewniane stoły i ławki zapewniają miejsca do biesiadowania dla 80 osób. Znajduje się tu również osobne pomieszczenie cateringowe z lodówką, gdzie przechować można żywność. Altana ma stały dostęp do prądu oraz bezpośrednie wyjście na przyległy parkning. Front wiaty ozdabia mały ogródek z roślinnością w stylu rustykalnym.

Wynajmując naszą wiatę do Twojej dyspozycji dostępny będzie również przyległy do niej plac, gdzie zorganizować można przeróżne gry, zabawy z animatorem, warsztaty, oprowadzanie na koniu, czy nawet loty balonem. Znajdują się tu również stanowiska grillowe oraz duże palenisko ogniskowe - każde z ławkami i stolikami oraz wszystkimi niezbędnymi akcesoriami (rozpałki, opał, ruszty bądź kije do pieczenia). Plac jest całościowo oświetlony oraz posiada sanitariat w formie ToiToia i kranów z bieżącą wodą do mycia rąk.

 

Najlepszy catering na Twoją imprezę okolicznościową!
                 

               Udana impreza to nie tylko odpowiednie miejsce czy dobra lokalizacja, ale też w głównej mierze doskonałe jedzenie. Nasz catering to dania przyrządzane na miejscu i serwowane przez kucharzy jednej z najlepszych okolicznych restauracji - Parole Art Restaurant (3 miejsce na TripAdvisor wśród rzeszowskich lokali!). Parole to kuchnia w nowoczesnym europejskim stylu inspirowana głównie smakami polskimi i francuskimi, jednak na naszych imprezach najczęściej specjalizuje się w wyśmienitym cateringu grillowym.

W zależności od potrzeb oraz rodzaju organizowanej imprezy, przygotowaliśmy trzy różne pakiety do wyboru.

Niezależnie od wybranego pakietu, każdy catering grillowy zawiera:

-   dania z grilla - wysokiej jakości mięsa, ryby lub wegetariańskie,

-   sałatki - przygotowane wyłącznie z świeżych warzyw,

-   pieczywo - świeżo wypiekane w restauracji, 

-   sosy - przyrządzane według autorskich receptur Szefa Kuchni,

-   serwis kawowy - dwa rodzaje kawy, herbata, dodatki,

-   napoje zimne bez limitu - soki owocowe, woda mineralna.

Sprawdź pełne menu wraz z cenami!
 

Jedno miejsce, tysiące możliwości

 
           Jako profesjonalna firma staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i pomagamy zorganizować wszystko to, co jest niezbędne by ich przyjęcie było wyjątkowe. Marzy Ci się skromny, romatyczny ślub i wesele? Żaden problem, tuż obok jest piękny, mały kościółek. A może chcesz urządzić szkolenie, bądź imprezę integracyjną dla pracowników? Doskonały wybór - posiadamy projektor i ekran. Nic nie narzucamy, udostępniamy jedynie altanę, a to Ty decydujesz o jej zastosowaniu, wystroju czy oprawie muzycznej.

 

Drewniana altana wynajem
Altana z widokiem wynajem
Altana w plenerze
Drewniana altana z cateringiem
Drewniana altanka do wynajęcia
Altana z oświetleniem