Atrakcje dla dzieci

Dmuchana zjeżdżalnia, wata cukrowa i popcorn - najlepsze atrakcje dla dzieci w Malawa Fun Park

           
            Atrakcje dla dzieci to nieodłączny element każdego pikniku, komunii, imprezy firmowej pracowników z rodziną i urodzin dziecięcych. Najlepiej oczywiście sprawdzają się takie, których nie mają na co dzień. Dmuchana zjeżdżalnia to atrakcja, obok której żadne dziecko nie przejdzie obojętnie. Dmuchaniec, który posiadamy w swojej ofercie przeznaczony jest dla najmłodszych już od 3 roku życia. Tutaj dzieciaki mogą wyszaleć się do woli, gdyż wszystko jest miękkie, zabezpieczone i odbywa się pod opieką osoby obsługującej. A każdy zjazd, to niesamowita frajda.

Myśląc o dmuchanej zjeżdżalni na myśl od razu przychodzi nam też wata cukrowa i popcorn - nic dziwnego, taki już klimat plenerowych imprez z udziałem dzieci. Wata cukrowa to słodka przekąska, która zachwyca smakiem nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Tym bardziej, że takiej prawdziwej prosto z maszyny nie kupimy w zwykłym sklepie, a jedynie przy okazji zorganizowanych eventów. Nasza wata cukrowa zadowoli każdego - dla wybrednych podniebień przygotowaliśmy ją w kilkunastu różnych smakach

Obok zapachu świeżo zrobionego popcornu również nikt nie przejdzie obojętnie. Ten który znajdziecie u nas, wytwarzany jest z dobrych ziaren kukurydzy oraz połączenia oleju rzepakowego z kokosowym, dzięki czemu jego smak jest jeszcze pełniejszy. A poza pięknym zapachem i pysznym smakiem popcorn ma jeszcze jedną dużą zaletę - jest przekąską niskokaloryczną


 

Atrakcje dla chłopców (i nie tylko!)

 
           W naszej ofercie znajdziecie również miecze Go-Now razem z kaskami. Jako dzieci marzyliście o zostaniu rycerzem? No to teraz macie okazję! Miecze Go-Now charakteryzują się tym, że można nimi staczać prawdziwe walki bez szkody dla zdrowia i bezpieczeństwa biorących w nich udział osób. A to wszystko dzięki ich wyjątkowej konstrukcji -  są one miękkie i lekkie, a walka nimi przypomina walkę na poduszki, więc mogą z nich korzystać zarówno dorośli jak i młodsi.

 Dmuchana zjeżdżalnia, maszyna do waty cukrowej i popcornu, miecze Go-Now - również w Twojej lokalizacji!

 

      Z wyżej wymienionych atrakcji dla dzieci skorzystać można nie tylko na terenie naszego Fun Parku. Dmuchana zjeżdżalnia może zagościć również w Waszym ogrodzie, bądź większej hali-  wystarczy, że zagwarantujesz dostęp do prądu, a przywieziemy ją, rozłożymy i zapewnimy osobę obsługującą w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Wynajem zjeżdżalni dmuchanej to zawsze dobry pomysł, jeśli tylko planujesz imprezę z udziałem dzieci.

Wynajem maszyny do waty cukrowej i popcornu to również genialna opcja na dziecięce imprezy. Zadzwoń do nas, a my zajmiemy się dostawą sprzętu i przyrządzimy gościom pyszne i świeże przekąski!

Atrakcje dla dzieci Rzeszów