Dodatkowe atrakcje

Dodatkowe atrakcje Malawa Fun Park - "Bo tylko głupcy się nudzą" 


Jeśli nadal czujecie niedosyt, mamy dla Was w zanadrzu atrakcje dodatkowe.

Wspaniale czas ze znajomymi można spędzić na grach drużynowych, dlatego przygotowaliśmy dla Was boisko do siatkówki. Zdrowa rywalizacja to świetna zabawa, która rozbudza przede wszystkim chęć walki i determinację. Mecze siatkarskie to również doskonały przerywnik podczas spotkania firmowego, czy konferencji. 

 

Gdy pytasz: Jakie jeszcze atrakcje Rzeszów może zaoferować? My odpowiadamy - Walki rycerzy!

 
Skoro już o walce mowa, to mamy dla Was również do wypożyczenia miecze Go-Now razem z kaskami. Jako dzieci marzyliście o zostaniu rycerzem? No to teraz macie okazję! Miecze Go-Now charakteryzują się tym, że można nimi staczać prawdziwe walki bez szkody dla zdrowia i bezpieczeństwa biorących w nich udział osób. A to wszystko dzięki ich wyjątkowej konstrukcji -  są one miękkie i lekkie, a walka nimi przypomina walkę na poduszki, więc mogą z nich korzystać zarówno dorośli jak i młodsi.

Do Waszej dyspozycji może być również trampolina, czyli jedno z najbardziej popularnych atrakcji, która cieszy się wielkim powodzeniem wśród dzieci jak i osób dorosłych. Oczywiście bez ograniczeń wiekowych, bo przeciez każdy lubi skakać!

Trampolina