Ognisko i Grill

Ognisko i grill

"Ogień to żywioł, który daje ciepło, pożywienie oraz jednoczy ludzi"

           Ognisko bądź grill to obowiązkowy punkt programu, jeśli decydujemy się aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Ciepła i przyjazna atmosfera ogniska nadaje wyjątkowy klimat rodzinnym, przyjacielskim czy firmowym spotkaniom. Powinno być również nieodłącznym elementem każdej imprezy plenerowej.

Malawa Fun Park posiada specjalnie przystosowane do organizacji wszelakich ognisk miejsce, a panorama oświetlonych wiosek widocznych nocą z naszego punktu widokowego sprawia, że miejsce to jest nie tylko komfortowe, ale również bardzo klimatyczne. Położone na wzgórzu, z dala od zabudowań, w otoczeniu lasów i pól - gwarancją zatem jest tu cisza, spokój i prywatność. Dużu plac pozwala na organizację ognisk dla naprawdę dużej liczby osób, bądź kilku grup jednocześnie.

 

Komfortowe miejsce na ognisko dla wszystkich obecnych


            W centralnej części głównego placu w Malawa Fun Parku znajduje się duże palenisko ogniskowe z ławkami dookoła oraz stoliki i miejsca siedzące do konsumpcji. Do każdego ogniska  zapewniamy drewno, rozpałkę i kije do pieczenia.

W bocznej części placu znajdziemy natomiast trzy osobne stanowiska do grillowania.  Przy każdym stanowisku znajdują się drewniane meble wykonane z palet - ławki i stoliki oraz niezbębne akcesoria - paleniska, ruszty, drewno i rozpałki.

Ognisko bądź grill powinno być nieodłącznym elementem każdej atrakcji w Malawa Fun Parku, niezależnie od okazji. Ogniska przede wszystkim dostarczą nam ciepły posiłek po aktywnie spędzonym czasie. Na pewno każdy z nas doskonale pamięta smak kiełbaski z ognia i smak ziemniaków z popiołu, które najlepiej smakowały jedzone pod gołym niebem. Przy ognisku świetnie spędzimy czas w gronie przyjaciół, rodziny czy współpracowników prowadząc rozmowy, opowiadając sobie różne historie, grając w słowne gry, czy śpiewając piosenki przy akompaniamencie gitary. Ognisko dostarcza również ciepła w chłodniejsze wieczory.

W zależności od potrzeb oraz planowanego wydarzenia, wprowadziliśmy kilka różnych pakietów ogniska. Sprawdź je!

Planowanie ogniska w Malawa Fun Parku to 100 % satysfakcji, nawet przy niepogodzie. W razie ulewy, do dyspozycji naszych gości będzie wyznaczone miejsce w zadaszonej altanie, gdzie bez przeszkód i w pełnym komforcie kontynuować można swoją zabawę.

Organizacja ognisk w okolicach Rzeszowa
Ognisko dla szkół
Kiełbaski
Dania z grilla
Ognisko
Ognisko klasowe