Strzelnica

Strzelnica Rzeszów czyli "Optymista uczy się chińskiego, pesymista arabskiego, a realista strzelać"


Strzelnica może wydawać się zwykłym, niepozornym miejscem, lecz tak naprawdę rozwija wiele naszych umiejętności. Gwarantuje nam również doskonałą zabawę i jest złotym środkiem na stres - nic nie wycisza i nie skupia bardziej, niż próba oddania celnego strzału. Niezależnie jaki to rodzaj strzelnicy, tutaj liczy się przede wszystkim spokój, cierpliwość i precyzja, a główną rolę odgrywa sama motoryka i postawa strzelającego. Strzelanie jest zatem doskonałym treningiem wszystkich tych umiejętności, a systematyczne strzelanie pozwala osiagnąć naprawdę spory progres.

Nie masz w tej dziedzinie żadnego doświadczenia? To nieistotne, nasi instruktorzy pomogą przełamać pierwsze lody, dadzą Wam niezbędne instrukcje używania poszczególnych broni oraz wskazówki jak strzelać celnie. Ale uwaga! To uzależnia, a każdy celny strzał jest swego rodzaju osobistą wygraną.
 


Wybierz broń dla siebie i działaj!


Strzelnica w Malawa Fun Parku posiada trzy stanowiska:

Strzelnica łucznicza

strzelanie z łuku wbrew pozorom nie jest wcale proste, wymaga opanowania techniki, skoordynowanych ruchów oraz użycia odpowiedniej siły. Wszyscy wiedzą, że do oddania strzału angażujemy całą górną część ciała - w tym głównie plecy, ale zapewne niewielu z Was wie, że korygujemy wówczas niektóre wady postawy, zwłaszcza boczne skrzywienia kręgosłupa. Strzelnica łucznicza łączy więc przyjemne z pożytecznym. Jest ciekawa opcją na wieczory panieńskie dla których paintball może być ekstremalny.

Strzelnica paintballowa

to dokładnie ten sam sprzęt, z którego strzelacie się podczas naszych rozgrywek paintballowych. Posiadamy trzy rodzaje markerów paintballowych - Opus Spyder, Valken Gotcha i BT4 Combat - w zależności od grup wiekowych uczestników. Jeśli chcecie pograć w paintball, najpierw koniecznie musicie tu zaglądnąć, gdyż wcześniejsze zapoznanie się z bronią i poznanie technik strzelania sprawi, że przeciwnik nie będzie miał z Wami szans.

Wiatrówka

producentem sprzętu z którego strzelamy jest firma Umarex, słynąca z produkcji wysokiej jakości replik popularnych modeli broni bojowej. Tutaj również liczy się precyzja i celność. Każdy celny strzał daje niesamowitą satysfakcję, a wbrew pozorom nie jest to wcale proste.
 

Strzelnica może być idealną atrakcją na imprezy pracownicze jako odskocznia od codziennych obowiązków i odstresowanie.

Naszą strzelnicę można wynająć zarówno całą, jak i tylko poszczególne stanowiska.

Strzelnica to nie tylko świetna atrakcja, która dostarcza dużej dawki rozrywki, ale też miejsce gdzie doskonale można rozwijać swoje cechy, takie jak: dokładność, cierpliwość, precyzja i celność. Dlatego też niezmiernie ważny jest sprzęt z którego korzystamy. W Malawa Fun Park to tylko i wyłącznie profesjonalny sprzęt świetnej jakości.
 

STRZELNICA ŁUCZNICZA
Do dyspozycji naszych klientów są  łuki klasyczne marki Eraser. Jest to sportowy łuk o tradycyjnym systemie naciągu, zbudowany z wytrzymałych materiałów. Przeznaczony zarówno dla młodszych jak i starszych strzelców. Niewielka waga urządzenia sprawia, że jest ono idealne nawet dla mały szkrabów.
Strzały - aluminiowe o długości 29 cali.

 

STRZELNICA PAINTBALLOWA
Tutaj wykorzystujemy dwa rodzaje markerów paintballowych:


BT 4 Combat - dla wszystkich osób powyżej 16 roku życia. To to solidna i trwała konstrukcja   marki Empire. Wybierany przez profesjonalistów na całym świecie, nazywany też kałachem wśród markerów paintballowych. Przystosowany do różnych warunków atmosferycznych, doskonała celność i zasięg, zatem strzelanie z niego to czysta przyjemność. I co najważniejsze, ma kopa! Prędkość wylotowa kulki to 280 stóp na sekundę, a zasilanie - butla HP.
Naboje -  kulki paintballowe z otoczką z żelatyny, wypełnione barwnikiem spożywczym, rozmiar   - 0,68 cala
Tarcza - klasyczna

 

Opus Spyder - dla wszystkich dzieciaków do 16 roku życia. Ten marker paintballowy posiada lżejszą konstrukcję i zmniejszoną do 230 stóp na sekundę prędkość wylotową kulki, ale bez straty na zasięgu i celności. Zasilany jest butlą HP.
Naboje -  kulki paintballowe z otoczką z żelatyny, wypełnione barwnikiem spożywczym, rozmiar   - 0,5 cala
Tarcza - duża plandeka, z kilkoma celami w postaci małych potworków i zombie.

Ze  strzelnicy nie mogą korzystać osoby:
- posiadające przeciwwskazania do strzelania wynikające ze stanu zdrowia,
- będące pod wpływem alkoholu, bądź innych używek,
- niepełnoletnie, które nie dostarczyły zgody rodziców na uczestnictwo.


Aby uniknąć nieszczęśliwych wypadków, korzystając ze strzelnicy należy trzymać się następujących zasad:
1. Strzelanie można prowadzić tylko z wyznaczonej linii strzelań i tylko pod opieką instruktora.
2. Osoby oddają strzał tylko w kierunku tarczy, obowiązuje bezwzględny zakaz strzelania poza teren strzelnicy, jak również do osób postronnych, zwierząt, rzeczy.
3. Przebywanie przed linią strzelań nawet, z boku lub obok tarczy jest zabronione.
4. Obowiązuje bezwzględny zakaz chodzenia i biegania w poprzek toru strzelniczego.
5. Obowiązuje bezwzględny zakaz samowolnego demontowania ani regulowania broni.

Strzelnica łucznicza
Para strzelająca z łuku
Łuczniczki
Strzelnica paintballowa
Łuczniczka
Dziecko strzelające z łuku