Strzelnica

 

Czterostanowiskowa strzelnica -

"Optymista uczy się chińskiego, pesymista arabskiego, a realista strzelać"


Strzelnica może wydawać się zwykłym, niepozornym miejscem, lecz tak naprawdę rozwija wiele naszych umiejętności. Gwarantuje nam również doskonałą zabawę i jest złotym środkiem na stres - nic nie wycisza i nie skupia bardziej, niż próba oddania celnego strzału. Niezależnie jaki to rodzaj strzelnicy, tutaj liczy się przede wszystkim spokój, cierpliwość i precyzja, a główną rolę odgrywa sama motoryka i postawa strzelającego. Nie masz w tej dziedzinie żadnego doświadczenia? To nie istotne, nasi instruktorzy pomogą przełamać pierwsze lody. Ale uwaga! To uzależnia, a każdy celny strzał jest swego rodzaju osobistą wygraną.

 

Wybierz broń dla siebie i działaj!


Strzelnica w Malawa FunParku posiada cztery stanowiska:

Strzelnica łucznicza - strzelanie z łuku wbrew pozorom nie jest wcale proste, wymaga opanowania techniki, skoordynowanych ruchów oraz użycia odpowiedniej siły. Wszyscy wiedzą, że do oddania strzału angażujemy całą górną część ciała - w tym głównie plecy, ale zapewne niewielu z Was wie, że korygujemy wówczas niektóre wady postawy, zwłaszcza boczne skrzywienia kręgosłupa. Łucznictwo łączy więc przyjemne z pożytecznym.

Strzelnica paintballowa - to dokładnie ten sam sprzęt, z którego strzelacie się podczas naszych rozgrywek paintballowych. Posiadamy trzy rodzaje markerów paintballowych - Opus Spyder, Splatmaster i BT4 Combat - w zależności od grup wiekowych uczestników. Jeśli chcecie pograć w paintball, najpierw koniecznie musicie tu zaglądnąć, gdyż wcześniejsze zapoznanie się z bronią i poznanie technik strzelania sprawi, że przeciwnik nie będzie miał z Wami szans.

Wiatrówka - producentem sprzętu z którego strzelamy jest firma Umarex, słynąca z produkcji wysokiej jakości replik popularnych modeli broni bojowej. Tutaj również liczy się precyzja i celność, a każdy celny strzał daje niesamowitą satysfakcję.

Proca - wymaga użycia odpowiedniej siły oraz wyczucia, ćwiczy koncentrację i jest doskonałą zabawą dla dzieci, a dla dorosłych swego rodzaju powrotem do dzieciństwa, bo chyba każdy z nas posiadał kiedyś taką zrobioną własnoręcznie.

 

Naszą strzelnicę można wynająć zarówno całą, jak i tylko poszczególne stanowiska.

Masz pytania? Napisz do nas.
Oddzwonimy!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość