Strzelnica

Strzelnica Rzeszów czyli - "Optymista uczy się chińskiego, pesymista arabskiego, a realista strzelać"


Strzelnica może wydawać się zwykłym, niepozornym miejscem, lecz tak naprawdę rozwija wiele naszych umiejętności. Gwarantuje nam również doskonałą zabawę i jest złotym środkiem na stres - nic nie wycisza i nie skupia bardziej, niż próba oddania celnego strzału. Niezależnie jaki to rodzaj strzelnicy, tutaj liczy się przede wszystkim spokój, cierpliwość i precyzja, a główną rolę odgrywa sama motoryka i postawa strzelającego. Strzelanie jest zatem doskonałym treningiem wszystkich tych umiejętności, a systematyczne strzelanie pozwala osiagnąć naprawdę spory progres.

Nie masz w tej dziedzinie żadnego doświadczenia? To nie istotne, nasi instruktorzy pomogą przełamać pierwsze lody, dadzą Wam niezbędne instrukcje używania poszczególnych broni oraz wskazówki jak strzelać celnie. Ale uwaga! To uzależnia, a każdy celny strzał jest swego rodzaju osobistą wygraną.

 

Wybierz broń dla siebie i działaj!


Strzelnica w Malawa FunParku posiada cztery stanowiska:

Strzelnica łucznicza

strzelanie z łuku wbrew pozorom nie jest wcale proste, wymaga opanowania techniki, skoordynowanych ruchów oraz użycia odpowiedniej siły. Wszyscy wiedzą, że do oddania strzału angażujemy całą górną część ciała - w tym głównie plecy, ale zapewne niewielu z Was wie, że korygujemy wówczas niektóre wady postawy, zwłaszcza boczne skrzywienia kręgosłupa. Strzelnica łucznicza łączy więc przyjemne z pożytecznym. Jest ciekawa opcją na wieczory panieńskie dla których paintball może być ekstremalny.

Strzelnica paintballowa

to dokładnie ten sam sprzęt, z którego strzelacie się podczas naszych rozgrywek paintballowych. Posiadamy trzy rodzaje markerów paintballowych - Opus Spyder, Splatmaster i BT4 Combat - w zależności od grup wiekowych uczestników. Jeśli chcecie pograć w paintball, najpierw koniecznie musicie tu zaglądnąć, gdyż wcześniejsze zapoznanie się z bronią i poznanie technik strzelania sprawi, że przeciwnik nie będzie miał z Wami szans.

Wiatrówka

producentem sprzętu z którego strzelamy jest firma Umarex, słynąca z produkcji wysokiej jakości replik popularnych modeli broni bojowej. Tutaj również liczy się precyzja i celność. Każdy celny strzał daje niesamowitą satysfakcję, a wbrew pozorom nie jest to wcale proste.

Proca 

wymaga użycia odpowiedniej siły oraz wyczucia, ćwiczy koncentrację i jest doskonałą zabawą dla dzieci, a dla dorosłych swego rodzaju powrotem do dzieciństwa, bo chyba każdy z nas posiadał kiedyś taką zrobioną własnoręcznie. Całość wygląda niepozornie, ale zdaniem niektórych, jest to najtrudniejsze z wszystkich stanowisk.

Strzelnica może być idealną atrakcją na imprezy pracownicze jako odskocznia od codziennych obowiązków i odstresowanie.

Naszą strzelnicę można wynająć zarówno całą, jak i tylko poszczególne stanowiska.

Strzelnica łucznicza
Para strzelająca z łuku
Łuczniczki
Strzelnica paintballowa
Łuczniczka
Dziecko strzelające z łuku

Masz pytania? Napisz do nas.
Oddzwonimy!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość