Tyrolka

Tyrolka - czyli  "Ja chcę jeszcze raz!!!"

Tyrolka to zjazd linowy zapewniający wielkie emocje, gdyż jego prędkość nieustanie dynamicznie się zwiększa. Na uwagę ta propozycja zasługuje tym bardziej, że nie jest jeszcze mocno rozpowszechniona w Polsce. Jest to więc znakomita propozycja dla wszystkich śmiałków, którzy chcą sprawdzić na co ich stać, zrobić coś szalonego z jakiejś wyjątkowej okazji czy po prostu zapewnić sobie solidną dawkę nowych wrażeń, a korzystać z niej można już od 5 roku życia! Tyrolka idealnia sprawdza się jako rozrywka zarówno dla dzieci jak i dorosłych na imprezy firmowe, urodziny dziecięce czy jako atrakcja pikników. Jest to zabawa która nigdzie się nie nudzi, dlatego w czasie różnych eventów wynajmowana jest na godziny. Jest również ciekawą opcją jako punkt trasy rodzinnej wycieczki rowerowej po malowniczych wzgórzach Malawy.

Każdy zjazd linowy to nie tylko emocje i adrenalina, ale również piękne widoki. Nasza tyrolka znajduje się nad poligonem Jungle, skąd w czasie zjazdu zaobserwować możemy ogromny wąwóz w całości pokryty drzewami i wysokimi trawami oraz uroczą rzeczkę, która nieopodal ma swoje ujście.

 

Adrenalina, ale w bezpiecznym wydaniu - taki właśnie jest zjazd linowy w Malawa Fun Parku

 
Choć sam zjazd może budzić spore emocje, gdyż odbywa się nad długim wąwozem pomiędzy drzewami, po linie przymocowanej do dwóch stalowych słupów, jest to atrakcja w stu procentach bezpieczna.
W związku ze zwiększaniem się prędkości każdy zjazd jest monitorowany przed doświadczonego instruktora, który przy końcu wyhamowuje zjeżdżającego tak, aby zabawa była dla uczestnika cały czas przyjemna i komfortowa. Dodatkowo bezpieczeństwa zapewniają atestowane akcesoria alpinistyczne – kask i specjalna uprząż. Zjazd tyrolski składa się z dwóch części - pierwszego i powrotnego.

Zjazdy na tyrolce to wszystko to, czego uczestnicy zabawy mogą wymagać – doskonała rozrywka, odpowiednia dawka adrenaliny, a zarazem poczucie maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu. Ta wyjątkowa atrakcja na pewno przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym, a po niemal każdym zakończonym zjeździe słyszymy tylko jedno zdanie "Ja chcę jeszcze raz!!" ;)

 

Najdłuższa tyrolka w Rzeszowie?? To ta u nas!!  Liczy aż 280 m :)

Tyrolka
Tyrolka dla dzieci
Nagrania
Instruktor tyrolki
Instruktor
Zjazd na tyrolce
Dziecko w kasku
Tyrolka dla dzieci
Tyrolka dla dzieci
Instruktor tyrolki
Tyrolka
Zjazd na tyrolce

Masz pytania? Napisz do nas.
Oddzwonimy!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość