Tyrolka

 

Tyrolka - czyli  "Ja chcę jeszcze raz!!!"

Tyrolka to rodzaj wspinaczki linowej zapewniającej wielkie emocje, gdyż wiąże się ze zjazdem, który dynamicznie się zwiększa. Na uwagę ta propozycja zasługuje tym bardziej, że nie jest jeszcze mocno rozpowszechniona w Polsce. Jest to więc znakomita propozycja dla wszystkich śmiałków, którzy chcą sprawdzić na co ich stać, zrobić coś szalonego z jakiejś wyjątkowej okazji czy po prostu zapewnić sobie solidną dawkę nowych wrażeń, a korzystać z niej można już od 5 roku życia!

 

Adrenalina, ale w bezpiecznym wydaniu

 
Choć sam zjazd może budzić spore emocje, gdyż odbywa się nad długim wąwozem pomiędzy drzewami, po linie przymocowanej do dwóch stalowych słupów i liczy aż 280 metrów, jest to atrakcja w stu procentach bezpieczna.
W związku ze zwiększaniem się prędkości każdy zjazd jest monitorowany przed doświadczonego instruktora, który przy końcu wyhamowuje tak, aby zabawa była dla uczestnika cały czas przyjemna i komfortowa. Dodatkowo bezpieczeństwa zapewniają atestowane akcesoria alpinistyczne – kask i specjalna uprząż.

Tyrolka to wszystko to, czego uczestnicy zabawy mogą wymagać – doskonała rozrywka, odpowiednia dawka adrenaliny, a zarazem poczucie maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu.

Ta wyjątkowa atrakcja na pewno przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

 

 

Masz pytania? Napisz do nas.
Oddzwonimy!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość