Zabawy z animatorem

Animator - Nuda na imprezie? Nie ma mowy!

Udana zabawa dla dzieci to taka, która nie tylko cieszy, ale również kształci, dlatego tak powszechne stały się imprezy prowadzone przez doświadczonych animatorów. Zapewniają oni nie tylko wszelakie atrakcje, ale również biorą dzieci pod swoją opiekę, aby rodzice mogli nieco odpocząć. Dobry animator nie pozwoli by w imprezę dzieciaków wkradła się nuda! Dlatego w Malawa FunParku organizując urodziny czy pikniki, współpracujemy z firmami oferującymi profesjonalne animacje.

 

Bawi, uczy, rozwija - czyli to co dla dzieci najlepsze

 
Udział w grach, konkursach, czy warsztatach prowadzonych podczas animacji rozbudza w dzieciach kreatywność i ambicje.
Podczas warsztatów ceramicznych szkraby pracując rękami w glinie rozwijają swoją motorykę, czyli sprawność ruchową, polepszają też koordynację wzrokowo-ruchową, ćwiczą swoje mięśnie rąk oraz rozwijają zmysł dotyku.
Warsztaty Cyrkowe dla dzieci to zabawa z użyciem kolorowych rekwizytów bazująca na praktycznych ćwiczeniach, jak np. żonglowanie. Takie zadania stymulują u naszych pociech zmysły, uczą cierpliwości i wytrwałości, a przede wszystkim dają dużo satysfakcji i nieopisaną radość.

 

"Proszę Pana! A kiedy będzie malowanie twarzy???"

 
Wśród zadań animatora nie może również zabraknąć zabaw z muzyką, gier z piłeczkami, nauki skręcania zwierząt z baloników oraz tak uwielbianego przez nasze pociechy malowania twarzy - gdzie nagle szkrab spełnia swoje marzenie zostając Spidermanem bądź Księżniczką!

Planujesz imprezę firmową, urodziny czy piknik rodzinny? Animator zatem bedzie niezbędnym punktem programu, gdyż weźmie pod opiekę i zabawi wszystkie dzieciaki. A profesjonalny animator zrobi to tak, że dla dzieci nawet najzwyklejsza impreza będzie niezapomnianym przeżyciem.

Animator
Przeciąganie liny
Animacje
Przebrany animator
Animator z dziećmi
Dzieci