Zabawy z animatorem

Animator - Nuda na imprezie? Nie ma mowy!

          Udana zabawa dla dzieci to taka, która nie tylko cieszy, ale również kształci, dlatego tak powszechne stały się imprezy prowadzone przez doświadczonych animatorów. Zapewniają oni nie tylko wszelakie atrakcje, ale również biorą dzieci pod swoją opiekę, aby rodzice mogli nieco odpocząć. Dobry animator nie pozwoli by w imprezę dzieciaków wkradła się nuda! Dlatego w Malawa FunParku organizując urodziny czy pikniki, współpracujemy z firmami oferującymi profesjonalne animacje.

 

Bawi, uczy, rozwija - czyli to co dla dzieci najlepsze

 
        Udział w grach, konkursach, czy warsztatach prowadzonych podczas animacji rozbudza w dzieciach kreatywność i ambicje.

Budowanie konstrukcji z klocków Bamp poprawia motorykę dziecka oraz rozwija zmysł dotyku. Ta zabawa wymaga przede wszystkim kreatywność, więc równocześnie pobudza wyobraźnię.

Warsztaty Cyrkowe dla dzieci to zabawa z użyciem kolorowych rekwizytów bazująca na praktycznych ćwiczeniach, jak np. żonglowanie. Takie zadania stymulują u naszych pociech zmysły, uczą cierpliwości i wytrwałości, a przede wszystkim dają dużo satysfakcji i nieopisaną radość.

Zabawy z chustą uczą zarówno pracy w grupach, jak i zdrowej rywalizacji podobnie jak przeciąganie liny, a gigantyczne bańki mydlane to czysta radość i najszczerszy dziecięcy śmiech.

 

"Proszę Pani! A kiedy będzie malowanie twarzy???"

 
                Wśród zadań animatora nie może również zabraknąć zabaw z muzyką, gier z piłeczkami, torów przeszkód czy nauki skręcania zwierząt z baloników. Każda z tych zabaw nie tylko bawi, ale też pomaga rozwijać poszczególne zdolności dzieciaków. 

Poza typowymi animacjami dla dzieci, dodatkowo oferujemy również malowanie twarzy profesjonalnymi farbkami stworzonymi z myślą o najmłodszych i oraz oprowadzanie na koniach z zaprzyjaźnionej stadniny.

Planujesz imprezę firmową, urodziny czy piknik rodzinny? Animator zatem bedzie niezbędnym punktem programu, gdyż weźmie pod opiekę i zabawi wszystkie dzieciaki. A profesjonalny animator zrobi to tak, że dla dzieci nawet najzwyklejsza impreza będzie niezapomnianym przeżyciem.

Animator na urodziny Rzeszów
Animacje
Animator na pikniki
Animacje Rzeszów
Animacje na pikniku
Oprowadzanie  na koniu Rzeszów