dla firm dla szkół dla ciebie

Paintball

Szkolny Podstawowy

Profesjonalny paintball dla szkół - aż trzy rodzaje sprzętu dostosowanego do wieku.

Propozycja, w której poprzez zabawę podejmujemy wyzwanie i możemy zakosztować prawdziwej rywalizacji. Paintball doskonale oddaje to, jak ważne w życiu jest podejmowanie właściwych decyzji, współdziałanie, odpowiedzialność za partnerów z zespołu i ile wysiłku należy włożyć w osiągnięcie zamierzonego celu. W żadnym wypadku nie ma tutaj mowy o bezsensownych ruchach, a każdy błąd jest bardzo szybko weryfikowany, dlatego niezwykle ważna jest dobra komunikacja w drużynie. Ma to na celu oczywiście zintegrowanie uczestników.

Pakiet zawiera: maskę, marker, butlę, mundur, 200 kul, rezerwację poligonu na 1 h 40 min, nadzór instruktora, organizację ogniska na punkcie widokowym (prowiant w zakresie własnym)

Czas trwania: 3 - 4 godziny

 

Paintball dla szkół w Fun Parku to niezapomniana przygoda, postaw na oryginalność!

OSOBY NIEPEŁNOLETNIE MUSZĄ POSIADAĆ PISEMNĄ ZGODĘ OPIEKUNA NA UCZESTNICTWO W ZABAWIE

80 pln/os.
Szkolny Rozszerzony

Całodniowe wycieczki szkolne

Decydując się na ten wariant, zyskują Państwo gwarancję 100% zabawy i satysfakcji dla swoich podopiecznych. Wszystko zaczyna się od ekscytujacego zjazdu na tyrolce o długości przeszło 280 m. Będzie to przeżycie, które każdy z uczestników będzie wspominał z wypiekami na twarzy. W dalszej kolejności przewidziana jest gra paintballowa. Dzielimy uczestników na dwa zespoły i ustalamy konkretny wariant prowadzonej rozgrywki. Zapoznajemy z regułami bezpieczeństwa i rozpoczynamy grę. Właściwa komunikacja graczy, zdolność taktycznego planowania działań i skuteczność przeprowadzania akcji to klucz do osiągnięcia sukcesu.

Pakiet zawiera: maskę, marker, butlę, mundur, 200 kul, dwustronny zjazd na tyrolce, rezerwację poligonu na 1 h 40 min, nadzór instruktora, organizacja ogniska na punkcie widokowym (prowiant w zakresie własnym)

Czas trwania: 4 - 5 godzin

 

OSOBY NIEPEŁNOLETNIE MUSZĄ POSIADAĆ PISEMNĄ ZGODĘ OPIEKUNA NA UCZESTNICTWO W ZABAWIE

95 pln/os.
Cena zestawu dotyczy wszystkich grup wiekowych niezależnie od tego na jakim gramy systemie: Opus, Splatmaster, BT4Combat.

DOŁADOWANIE KULEK

100szt. kulek
100 szt. kulek15pln
500szt. kulek
500 szt. kulek 60pln
2000szt. kulek
2000 szt. kulek 200pln

W cenę pakietów wliczone jest wynajęcie poligonu, zaplecze techniczne i aranżacja scenariuszy. 100 sztuk kulek wystarcza na ok 30min-1h zabawy.

Zalecamy zabrać ze sobą obuwie z bierznikiem oraz rękawiczki.