dla firm dla szkół dla ciebie

Paintball

Szeregowy

Wycieczki szkolne do Malawa Fun Parku to najlepsza opcja na integrację.

Każdy z uczniów otrzymuje dwustronny zjazd na tyrolce o łącznej długości 280 m. Zjazdy odbywają się pod czujnym okiem doświadczonego instruktora, który zapewnia asekurację, dba o bezpieczeństwo i wcześniejsze przeszkolenie. Wrażenia z tej jazdy, według dotychczasowych uczestników, są niesamowite i zostają w pamięci na bardzo długo. Po małym zastrzyku adrenaliny przychodzi czas na odnowienie sił witalnych. Na uczniów czeka wspólne ognisko, gdzie każdy pożywi się smaczną i chrupiącą kiełbaską, którą oczywiście samodzielnie upiecze na ogniu.

Pakiet zawiera: dwustronny zjazd na tyrolce, ognisko, kiełbaskę, chleb, ketchup, kije do smażenia kiełbaski

Czas trwania: 2 - 3 godziny

 

OSOBY NIEPEŁNOLETNIE MUSZĄ POSIADAĆ PISEMNĄ ZGODĘ OPIEKUNA NA UCZESTNICTWO W ZABAWIE

30 pln/os.
Major

Profesjonalny paintball dla szkół - aż trzy rodzaje sprzetu dostosowanego do wieku.

Propozycja, w której poprzez zabawę podejmujemy wyzwanie i możemy zakosztować prawdziwej rywalizacji. Paintball doskonale oddaje to, jak ważne w życiu jest podejmowanie właściwych decyzji, współdziałanie, odpowiedzialność za partnerów z zespołu i ile wysiłku należy włożyć w osiągnięcie zamierzonego celu. W żadnym wypadku nie ma tutaj mowy o bezsensownych ruchach, gdyż każdy błąd jest bardzo szybko weryfikowany.

Pakiet zawiera: maskę, marker, butlę, mundur, 200 kul, rezerwację poligonu na 2 h 40 min, nadzór instruktora, ognisko, kiełbaskę, chleb, ketchup, kije do smażenia kiełbaski

Czas trwania: 3 - 5 godzin

 

Paintball dla szkół w Fun Parku to niezapomniana przygoda, postaw na oryginalność!

OSOBY NIEPEŁNOLETNIE MUSZĄ POSIADAĆ PISEMNĄ ZGODĘ OPIEKUNA NA UCZESTNICTWO W ZABAWIE

60 pln/os.
Generał

Całodniowe wycieczki szkolne

Decydując się na ten wariant, zyskują Państwo gwarancję 100% zabawy i satysfakcji dla swoich podopiecznych. Wszystko zaczyna się od ekscytujacego zjazdu na tyrolce o długości przeszło 280 m. Będzie to przeżycie, które każdy z uczestników będzie wspominał z wypiekami na twarzy. W dalszej kolejności przewidziana jest gra paintballowa. Dzielimy uczestników na dwa zespoły i ustalamy konkretny wariant prowadzonej rozgrywki. Zapoznajemy z regułami bezpieczeństwa i rozpoczynamy grę. Właściwa komunikacja graczy, zdolność taktycznego planowania działań i skuteczność przeprowadzania akcji to klucz do osiągnięcia sukcesu.

Pakiet zawiera: maskę, marker, butlę, mundur, 300 kul, dwustronny zjazd na tyrolce, rezerwację poligonu na 2 h 40 min, nadzór instruktora, ognisko, kiełbaskę, chleb, ketchup, kije do smażenia kiełbaski

Czas trwania: 4 - 5 godzin

 

OSOBY NIEPEŁNOLETNIE MUSZĄ POSIADAĆ PISEMNĄ ZGODĘ OPIEKUNA NA UCZESTNICTWO W ZABAWIE

80 pln/os.
Cena zestawu dotyczy wszystkich grup wiekowych niezależnie od tego na jakim gramy systemie: Opus, Splatmaster, BT4Combat.

DOŁADOWANIE KULEK

100szt. kulek
100 szt. kulek15pln
500szt. kulek
500 szt. kulek 60pln
2000szt. kulek
2000 szt. kulek 200pln

W cenę pakietów wliczone jest wynajęcie poligonu, zaplecze techniczne i aranżacja scenariuszy. 100 sztuk kulek wystarcza na ok 30min-1h zabawy.

Zalecamy zabrać ze sobą obuwie z bierznikiem oraz rękawiczki.

Masz pytania? Napisz do nas.
Oddzwonimy!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość

Masz pytania? Napisz do nas.
Oddzwonimy!

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Wiadomość