SEZON 2018 sezonem na wieczory kawalerskie i imprezy firmowe

SEZON 2018 sezonem na wieczory kawalerskie i imprezy firmowe

 

Jak co roku o tej porze, nadszedł czas, by pogodzić się z myślą, że sezon na paintball w Malawa Fun Park powoli, powoli dobiega końca... Nadszedł również czas na drobne podsumowanie tego, co się u nas działo.

Ten sezon, nie tylko dla nas, ale i zapewne dla wszystkich rozpoczął się świetnie. Wiosny nie było, od razu przyszło lato! Wysokie temperatury i słoneczko sprawiły, że zaczęliście regularnie odwiedzać Fun Park już od końcówki marca - z wycieczkami szkolnymi, obchodząc urodziny czy po prostu wspólnie spędzając czas ze znajomymi i rodziną. Najszerszym jednak gronem odbiorców, były oczywiście wieczory kawalerskie... o co tu się nie działo! Panowie kawalerowie, jak zwykle nas nie zawiedli i dawali czadu, ale nie ma im się co dziwić! W końcu Malawa Fun Park to park rozrywki położony z dala od zabudowań, w otoczeniu pól i lasów, więc każdy odczuwa tutaj pełną swobodę. Co takiego zatem się działo? Niestety, powołując się na jedno z naszych haseł przewodnich - "What happens in Malawa, stays in Malawa" - nie upublicznimy tego, więc wszystkie wieczory kawalerskie mogą odetchnąć z ulgą. ;)

Na drugim miejscu co do częstotliwości odwiedzin uplasowały się imprezy firmowe. Jesteśmy przeszczęśliwi, że zaufały nam największe podkarpackie przedsiębiorstwa i przysłały do nas swoich pracowników na spotkania integracyjne. Główną atrakcją tego typu spotkań był oczywiście paintball. Dlaczego oczywiście? To proste! Paintball jest obecnie jedną z najbardziej integracyjnych zabaw. Wymaga od uczestników doskonałej komunikacji w grupie, wspólnego podejmowania wyłącznie dobrych decyzji oraz wzajemnej pomocy. Jednocześnie jest doskonałą zabawą, dostarcza adrenaliny i pobudza do działania, a jak wiadomo - zmotywowany pracownik to zawsze dobry pracownik, a na tym z pewnością zależy każdemu pracodawcy.
 

 

Na co jeszcze imprezy firmowe stawiają w Fun Parku? 


Na biesiadę oczywiście! I to nie tylko imprezy firmowe, ale również wieczory kawalerskie, urodziny dla dzieci czy przyjacielskie spotkania. W sezonie 2018 dało się niezwykle zauważyć jak dużą wagę nasi goście przykładają do wspólnego posiłku po ekstremalnych atrakcjach. Znaczna większość z Was zdecydowała się organizację "posiadówki" w postaci ogniska na punkcie widokowym, grilla przy lasku czy hucznej biesiady w naszej drewnianej wiacie. A warunki niezwykle sprzyjające - naturalne otoczenie, cisza i spokój to idealna aura do organizacji imprez w plenerze. Imprezy firmowe zaufały również naszemu stałemu dostawy cateringu, który serwował przepyszne potrawy z grilla, rozgrzewające zupy i herbatki z prądem oraz domowe ciasta, a dla ceniących sobie pełen relaks - również profesjonalną obsługę.
 

 

GET ME HIGH czyli techno wiksa na świeżym powietrzu


Na przełomie 4 i 5 sierpnia w Malawa Fun Park mieliśmy przyjemność gościć uczestników 24- godzinnego festiwalu techno - "GetMeHigh na świeżym", gdzie zagrało aż 14 wykonawców. Goście imprezy nie tylko mieli okazję posłuchać tego rodzaju muzyki i potańczyć, ale również wziąć udział w warsztatach Vedic Art i rysowania mandali, skorzystać z tyrolki oraz strzelnicy paintballowej i łuczniczej, czy po prostu pochillować na leżaczkach i kocykach popijając zimne piwko. Kolejna edycja już za rok i to na znaaacznie większą skalę :). My już nie możemy się doczekać!


 

Kilka nowości


Uwielbiamy ten moment, gdy odwiedzacie nas po dłuższej nieobecności i mówicie: Wow, ale się pozmieniało! Tak, zgadza się, inwestycje w rozwój parku to dla nas zawsze sprawa priorytetowa, szczególnie jeśli chodzi o Wasz komfort. Naszym głównym działaniem w tym sezonie była budowa drogi prowadzącej do poligonów. Co to oznacza? Oczywiście koniec z błotem! Teraz pod samą paintballową arenę spacerujecie sobie kamienistą dróżką przez las :). Odnowiona została również strefa do palenia ogniska, a to + 20 do komfortu, gwarantujemy! Biorąc też pod uwagę to, że odwiedzacie nas w coraz liczniejszym gronie powiększyliśmy nieco obszar naszej strefy chillu tak, aby swobodnie pomieścić kilka imprez naraz. 
Jako profesjonalne centrum paintballowe cenimy sobie nie tylko komfort, ale przede wszystkim wysokiej jakości sprzęt, zatem na początku sezonu wjechało do nas aż 50 nowiutkich masek dla dorosłych oraz 24 maski dziecięce, wszystkie niezawodnej marki paintballowej Valken. 
Nie mogło w tym roku zabraknąć oczywiście małej gratki dla naszych najmłodszych graczy. Pamiętacie Splatmastery, gdzie mieściło się jedynie 16 kulek i trzeba było biegać po doładowanie? Jeśli tak, to możecie już o tym zapomnieć! Teraz najmłodsze dzieciaki grają u nas tylko na nowych markerach Valken Gotcha, które posiadają magazynek mieszczący aż 120 kulek. Więcej o tym sprzęcie wyczytacie tutaj.

 

Co z sezonem niskim?


A teraz kilka istotnych kwestii odnośnie okresu poza sezonem wysokim.

* Na pełnych obrotach działamy jeszcze do 10 listopada.

* W terminie od 11 listopada do 27 grudnia ładujemy swoje akumulatory, nie będzie wówczas możliwości rezerwacji slotów.

* Od 28 grudnia uruchamiamy rezerwacje na zimowy paintball.

* Sezon 2019 ruszy pełną parą, gdy tylko pogoda nam na to pozwoli, ale o tym będziemy informować na bieżąco. :)

 

Tymczasem... Dziękujemy Wam serdecznie za wszystkie wieczory kawalerskie, imprezy firmowe, wycieczki szkolne, urodziny, przyjacielskie spotkania i każde przypadkowe odwiedziny. Było nam niezmiernie miło Was gościć !! Koniecznie zajrzyjcie też do galerii poniżej, gdzie zamieściliśmy najlepsze zdjęcia z całego sezonu :) ENJOY!

Paintball dla dzieci
Paintball w lesie
Paintball Kids
Drużyna dziewczyn
Instruktaż użycia broni painballowej
Chłopak w masce paintballowej
Paintball na wyjeździe w lesie
Paintball Horyniec Zdrój
Drużyna graczy w paintball
Gracze paintballowi
Młody gracz
Granat dymny
Get Me Figh
Wieczór Kawalerski
Nosacz Janusz
Gracz w paintball
Uciekający zawodnik
Snajper
Przyczajony gracz
Drużyna Pana Młodego
Trafieni gracze
Zawodnik gry w paintball
Zawodnicy w bazie
Zawodnik gry w paintball
Get Me High - na świeżym
Kobieta DJ
Ognisko
Get Me High, DJ- ka
Trafiony gracz
Gracze paintballowi
Gracz  w trakcie gry
Ekipa z wieczoru kawalerskiego
Calujący gracz
Gracz  w trakcie strzelania do przeciwnika
Zawodnicy w trakcie gry
Ukryty gracz
Drużyna zielonych
Mały gracz
Instruktaż z zasad gry w paintball
Przerwa między meczami
Drużyna żółtych
Biegnący zawodnik