25 maja 2018 roku wchodzi w życie rozporządzenie RODO. W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych osobowych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.


1. Administratorem Twoich danych osobowych jest:
FUN PARK GOCLAN KAMIL
ul. Frezji 1
35-604 Rzeszów
malawafunpark@gmail.com
tel. 791486451
NIP 8133541957
REGON 364110034

2. Twoje dane osobowe wykorzystywane są w celach:
- marketingowych, w tym w celu profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych,
- realizacji oferty zawartej na stronie.

3. Podanie Twoich danych osobowych jest dobrowolne, a podstawą ich przetwarzania jest Twoja zgoda. Odbiorcami Twoich danych są nasi zaufani partnerzy: Google Inc
https://policies.google.com/privacy?hl=pl oraz Facebook Inc https://www.facebook.com/privacy/explanation

4. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania działań marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej lub do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

5. Masz prawo do wycofania się z tej zgody w dowolnym terminie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do czasu jej odwołania. Odwołać zgodę można wysyłając maila na skrzynkę malawafunpark@gmail.com . Masz również prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia skargi do organu nadzorującego.

25 maja 2018 roku wchodzi w życie rozporządzenie RODO. W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych osobowych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat

Info