Paintball sportowy - nowość 2021!

Paintball Sportowy - odkryj możliwości nowego sprzętu i zagraj jak profesjonalista!


Czy rozgrywki paintballowe mogą być jeszcze lepsze? Oczywiście, że tak! Wychodząc na przeciwko rosnącym oczekiwaniom naszych graczy co do tej formy rozrywki, poszerzyliśmy ofertę o paintball w nowej, sportowej odsłonie. Ta opcja skierowana jest dla wszystkich powyżej 16 roku życia, zarówno dla zagorzałych fanów tej gry, jak i osób, które styczność z nią mają poraz pierwszy. Jak to możliwe?  To wszystko dzięki nowemu sprzętowi, który właśnie wjechał na nasze półki. Mowa tutaj genialnym połączeniu markera Planet Eclipse EMEK 100 z elektrycznie napędzanym magazynkiem DYE ROTOR LT-R.
 

Jak to działa?

W przeciwieństwie do naszych tradycyjnych markerów z loaderami grawitacyjnymi, gdzie kulka by wpaść do lufy kierowania jest siłami grawitacji, tutaj jest to zadanie wyłącznie samego magazynka. Napędzany elektrycznie automatyczny podajnik dosyła kulki bezpośrednio do lufy, a dzięki opatentowanej technologii może działać z wydajnością nawet do 15 kul na sekundę.
 

W czym ten sprzęt góruje ponad klasycznym?

Marker EMEK powstał z myślą zarówno o stałych graczach, jak i nowicjuszach. Dzięki wykonaniu ze specjalnego tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym, jest lekki, trwały i niezwykle prosty w konserwacji i czyszczeniu, co bardzo pozytywnie wpływa na jego wydajność. Sama budowa markera natomiast sprawia, że jest on prosty w obsłudze i bardzo poręczny, co w połączeniu z elektrycznym magazynkiem daje graczom możliwość dużo bardziej dynamicznej gry i oddawania strzałów w różnych płaszczyznach. Sprzęt ten cechuje też niesamowita celność i precyzyjność - maksymalne skupienie kul na jednym celu i minimalny rozrzut.
Do tego sportowego zestawu dołączony jest również pas z fatami, który gracz nosi przy sobie, co daje nam kolejny dodatkowy wielki plus - kiedy skończy się amunicja w loaderze, można uzupełnić ją w każdej chwili, nawet w trakcie najbardziej zaciętej walki :)

 

Pakiet premium - paintball w swojej najlepszej odsłonie


Wraz z pojawianiem nowego sprzętu w naszym centrum paintballowym poszerzyliśmy ofertę o nowy pakiet. Zagrać w sportowy paintball będzie można wybierając Pakiet PREMIUM.  Ta opcja to nie tylko rozgrywka na lepszym sprzęcie, ale również kilka istotnych dodatków, dzięki którym gra jest jeszcze bardziej komfortowa, dynamiczna i satysfakcjonująca.

Co pakiet zawiera?

- marker EMEK z magazynkiem elektrycznym,
- 500 kul,
- maskę,
- mundur,
- pas z fatami,
- ochraniacz na korpus,
- ochraniacz na szyję,
- rękawiczki paintballowe,
- napój nawadniający OSHEE,
- wynajem poligonu na 2,5 godziny,
- opiekę instruktorską.

Wraz z nowym sprzętem do gry i dodatkowym pakietem, odświeżony został również nasz poligon Small Town. Znajdziecie na nim teraz jeszcze więcej przeszkód i to w całkowicie nowej formie - czekają tu na Was uwielbiane przez wszystkich graczy przeszkody dmuchane.

Klasyczny paintball pozostawia u Ciebie niedosyt? A może jesteś nowicjuszem, ale chcesz wycisnąć ze swojej pierwszej gry jak najwięcej? W takim wypadku ten pakiet stworzony został specjalnie dla Ciebie!

 

Paintball nie tylko ekstremalny, ale i bezpieczny


W naszym centrum paintballowym, poza nieustannym rozwojem i podnoszeniem jakości naszych usług, najbardziej cenimy sobie bezpieczeństwo i komfort naszych graczy. Przed każdą grą następuje przeszkolenie z używania sprzętu, zasad gry, jak i zasad bezpieczeństwa, a wszystkie mecze prowadzone są przez instruktorów. A po zakończeniu gry? Czyszczenie, dezynfekcja masek, mundurów, ochraniaczy, rękawiczek i markerów (a po każdym weekendzie również ich serwis). Przy odpowiednim standardzie pola paintballowego, paintball jest grą bezpieczną!

Zainteresowała Cię opcja paintballa w wersji sportowej? Zarezerwuj swój termin w kilka minut tutaj!

 

Paintball gracz
Marker paintballowy elektryczny magazynek
Gracz paintball
Pas z fatami
Marker paintballowy elektryczny magazynek
Gra w paintball